chtzt@meta.ua (0372) 52-65-00
Ми в соціальних мережах:
Дистанційне навчання

Загальнопрофесійний цикл відділення “Автомобільне господарство”

Склад комісії:

Колотило Олексій Васильович – голова циклової комісії загальнопрофесйних дисциплін відділення  «Автомобільне господарство» викладач вищої категорії.

Закінчив у 2008 році Національний Університет “Львівська політехніка”, кваліфікація “інженер  – механік”.

У коледжі працює з 2005 року, викладає дисципліни

“Правила і безпека дорожнього руху” – навчає правил поведінки на дорозі та як діяти учаснику дорожнього руху в різних ситуаціях на дорозі.

“Електричне і електронне обладнання автомобілів” – навчає з чого складається і як працює все електричне  та електронне обладнання, а також як проводиться його діагностика та ремонт за допомогою сучасних діагностичних приладів та комп’ютерного обладнання.

“Основи технології ремонту автомобілів” – навчає як правильно проводити ремонт та відновлення деталей, вузлів та агрегатів автомобіля.

 

Грудей Дмитро Анатолійович – завідувач відділення «Автомобільне господарство», викладач вищої категорії.

Закінчив у 2001 році Подільську Державну Аграрно – Технічну Академію, кваліфікація інженер – механік.

У 2015 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, кваліфікація інженер-механік.

У коледжі працює з 2002 року, викладає дисципліну

“Технічна експлуатація автомобілів” – предмет який навчає про необхідність своєчасного та кваліфікованого обслуговування автомобілів.

Портфоліо

 

 

Дубей Іван Антонович– викладач другої категорії.

У 1991р. закінчив Рязанське вище військове автомобільне інженерне училище, кваліфікація “інженер-механік“.

У 2001 закінчив Національну академію оборони України.

У коледжі працює з 2015 року, викладає дисципліни

“Основи технології ремонту автомобілів” – навчає як правильно проводити ремонт та відновлення деталей, вузлів та агрегатів автомобілю.

“Автомобільні двигуни” – навчає які процеси відбуваються в автомобільних двигунах.

“Теорія і конструкція автомобілів” – навчає як скунструйований автомобіль та його вузли, а також які сили діють на нього під час руху.

 

Димитрюк-Лісютенко Ганна Володимирівна закінчила Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Облік і аудит» у 2010р. Працює в коледжі з 2006 та викладає дисципліни:

“Економіка підприємства” – навчає як правильно побудувати та проводити господарську діяльність підприємства.

 «Основи бухгалтерського обліку та фінансів» – навчає системі спостереження, контролю та керівництва за процесами формування фінансових показників підприємства, їх відображення та несення за них відповідальності.

 

 

 

Бала Віталій Зіновійович – викладач другої категорії.

Закінчив у 1990 році Львівський Політехнічний Інститут, кваліфікація “інженер – механік”.

У коледжі працює з 2013 року, викладає дисципліни

“Автомобільні експлуатаційні матеріали” – навчає які експлуатаційні рідини застосовують в різних вузлах та агрегатах, а також які є види палива.

“Організація пасажирських перевезень» – навчає як правильно відкривати маршрути, оформляти всі документи на перевезення, вивчаємо як працюють автовокзали та автостанції, як працюють таксі, як виконуються міські та міжміські перевезення, які особливості перевезення пасажирів за кордон.

 

 

Кутова Ілона Григорівна – викладач вищої категорії.

Закінчила у 2000 році Київський Державний Торгово – Економічний Інститут, кваліфікація “економіст”.

У коледжі працює з 2002 року, викладає дисципліни:

“Організація і планування роботи підприємства” – навчає я правильно спроектувати робу підприємства та спланувати видатки та прибутки.

“Основи маркетингу і менеджменту” – навчає управлінській діяльності та організації просування і розширення бізнесу.

“Основи податкової системи і страхової справи” – навчає які податки потрібно сплачувати і в які терміни, а також яке страхування потрібно застосовувати в тих чи інших випадках.

 

Прохоров Олександр Олександрович – викладач вищої категорії.

Закінчив у 1980 році Кам’янець – Подільське вище військово –  інженерне командне училище, кваліфікація “інженер – механік”.

У коледжі працює з 2002 року, викладає дисципліни:

“Технічна експлуатація автомобілів”  – предмет який навчає про необхідність своєчасного та кваліфікованого обслуговування автомобілів, “Технічне обслуговування легкових автомобілів і автобусів” – навчає особливостей обслуговування різних видів транспортних засобів.

 

 

 

Козловська Валентина Василівна – викладач  першої категорії.

Закінчила у 2009 році Національний Університет “Львівська Політехніка”.

У коледжі працює з 2002 року, викладає дисципліни

“Організація вантажних автомобільних перевезень“ – навчає як вантажними автомобілями перевозити різні типи вантажів,  як правильно здійснювати їх навантаження та розвантаження, який тип транспортних засобів застосувати

“Комерційна робота та зовнішньо – економічна діяльність на транспорті” – як краще заробляти гроші, як укладати міжнародні договори, як правильно вести бізнес з іноземними фірмами.

“Транспортно – експедиційна робота та митно – брокерська діяльність” – вивчає експедиторську діяльність, роботу туристичних фірм та агентств, митних брокерів.

 

Пенюк Наталія Василівна – викладач першої категорії.

Закінчила у 2003 році Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту за спеціальністю “Менеджер-економіст залізничного транспорту“.

У коледжі працює з 2003 року, викладає предмети

“Організація та планування  роботи підприємства”

“Спеціалізований рухомий склад” – ознайомлює з різними типами транспортних засобів для перевезення різних видів вантажів, з будовою та конструкцією рухомого складу, а також, як раціонально підбирати потрібний автомобіль під відповідний вантаж.