chtzt@meta.ua (0372) 52-65-00
Ми в соціальних мережах:
Дистанційне навчання

Інклюзія

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ.

 

У Чернівецькому транспортному фаховому коледжі організація освітнього процесу осіб з особливими освітніми потребами здійснюється з урахуванням чинних норм законодавства. Керівництвом коледжу створюються сприятливі умови для навчання та проживання, постійно приділяється увага для їх покращення.

Для забезпечення освітніх потреб молоді з інвалідністю та безперешкодного доступу до коледжу, навчальний корпус обладнаний кнопкою виклику на рівні доступу сидячої людини.

Вхід у приміщення закладу не потребує пандусу і є доступним для людей з особливими освітніми потребами. Дверний пройом дозволяє безперешкодно рухатися.

Коридори на першому поверсі широкі, предмети інтер’єру не ускладнюють пересування осіб з особливими освітніми потребами.

Встановлення пандусів на сходах з 2-го по 3-й поверхи не можливі через архітектурні особливості будівлі. Сходи в необхідних місцях руху обладнані поручнями;

У коледжі відповідно до санітарних вимог працює медичний пункт для забезпечення медичної допомоги, виконано ремонт аудиторій та туалетів, основні приміщення закладу мають природне освітлення, дотримується повітряно-тепловий режим, чистота повітря забезпечується регулярністю вологого прибирання та провітрюванням, територія подвір’я має вільний доступ для маломобільних груп населення.

Для забезпечення психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами у коледжі працює практичний психолог.