chtzt@meta.ua (0372) 52-65-00
Ми в соціальних мережах:
Дистанційне навчання

День здоров’я

7 Квітня, 2019 @ 8:00 am - 5:00 pm
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

З метою популяризації спортивних змагань серед студентів та залучення їх до активних занять фізичної культури та спорту, а також збереження та зміцнення здоров’я молодого покоління, ДВНЗ «Чернівецький транспортний коледж» провів щорічний «День здоров’я» 15.09.2017 року о 8.00 на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту.

“Щоб бути здоровим, потрібно власні зусилля,

постійні й значні. Замінити їх не можна нічим.”

М. Амосов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Здоровий спосіб життя молодого покоління є гарантом здоров’я всієї нації. Тому стан здоров’я молоді, без перебільшення, – одна із найважливіших складових здоров’я нації.

Якщо, людина з дитинства, з молодих років постійно й наполегливо дбає про своє здоров’я, вона в основу своєї життєдіяльності закладає такі стійкі корисні звички, навички, поведінку, спосіб мислення, сприйняття оточуючих і себе, які й визначають основний її напрямок – шлях здоров’я. Вона обирає здоровий спосіб життя, який передбачає відмову від шкідливих звичок та залежностей, дотримання та виконання певних правил і практичних дій, що спрямовані на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму й поліпшення загального самопочуття людини.

 

 

Деталі

Дата:
7 Квітня, 2019
Час:
8:00 am - 5:00 pm
Веб-сайт:
goodlayers.com

Організатор

Глевич Тетяна Валерівна

Місце проведення

Чернівецький транспортний фаховий коледж
вул. Конституційна. 73
Чернівці, 58002 Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
(037) 252-65-00