chtzt@meta.ua (0372) 52-65-00
Ми в соціальних мережах:
Дистанційне навчання

Гуртожитки

Студентський гуртожиток – це невід’ємна частина будь якого поважного освітнього закладу, що забеспечує проживання, підготовку до занять, відпочинку, змістовного дозвілля та творчого розвитку студентів. Щоб студентам жити та вчитися було легко та приємно Чернівецький транспортний фаховий коледж подбав про відповідні умови проживання, а сааме про комфортабельні гуртожитки.

Наш коледж має два студентських гуртожитки №1 та №2, побудованні відповідно у 1965 та  1958 році. Будівлі гуртожитків розміщенні на відстані 100-150м від навчального корпусу. Будівля гуртожитку №1  чотирьохповерхова, коридорного типу, тут проживають студенти чоловічої статі. Будівля гуртожитку №2 – двоповерхова, коридорного типу, для дівчат. Згідно паспорту гуртожитків можливе поселення всього 208 студентів, по 3-4 людини в кімнаті. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. У кожному гуртожитку – комфортні вестибюлі, кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для навчання та відпочинку.

Крім того, у гуртожитку №1, наявні кімнати з покращеними умовами проживання (холодильник, телевізор).

На кожному поверсі місця загального користування (кухня, 2 туалети, умивальники, приміщення для сушіння та прасування білизни). В кухнях встановлені електроплити для самостійного приготування їжі. У гуртожитках наявні душові з роздягальнею. Гуртожитки мають доступ до  мережі Internet.

Комунікації гуртожитків в належному стані. Система індивідуального опалення забезпечує потрібний температурний режим в осінньо-зимовий період. Гуртожитки оснащені системою протипожежної сигналізації.

Розподіл місць у гуртожитках здійснюється відповідно до Положення «Про про особливості користування гуртожитками Чернівецького транспортного фахового коледжу».

У гуртожитках діє студентська рада, яка забезпечує активне студентське життя. Проводиться чимало заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру.

Поблизу гуртожитків розташований спортивний майданчик коледжу та на відстані 500 м – парк для прогулянок.

Також важливим є місце розташування гуртожитків – від гуртожитків до залізничного вокзалу можна дістатися пішки за 10-15 хвилини пішого часу. Поруч з гуртожитками знаходиться дві зупинки громадського транспорту та стоянка таксі.

Інформація щодо наявності вільних місць у гуртожитках можна отримати за телефоном (372) 52-65-00